
Iga Świątek szybko żegna się z tegorocznym turniejem w Bad Homburg. Polka przegrała w pierwszym meczu z Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. I wynik i forma nie napawają optymizmem przed Wimbledonem. Eksperci bez ogródek wskazują, co mocno przyczyniło się do porażki Polki, pisząc przede wszystkim o podwójnych błędach serwisowych. Pojawiło się też niepokojące zestawienie.
