Sprzedawali nielegalne paliwo w Niemczech. Transport szedł przez Polskę

Niemiecka policja i Prokuratura Europejska na tropie oszustów, którzy nielegalnie handlowali w Niemczech paliwem przywiezionym przez granicę z Polską. Funkcjonariusze z grupy specjalnej wtargnęli do wilii w Wildenbruch. Oszuści na swoim procederze mieli zarobić co najmniej 100 mln euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *