Lodziarnia w Pszczynie się nie poddała. Akcja „lody za pasek” trwa

Interwencja Rzeczniczki Praw Dziecka nie zakończyła długoletniej tradycji Lodziarni „Pod Dębem” w Pszczynie. – Coś co miało przeszkodzić, wypromowało tę akcję na cała Polskę – powiedział jeden z uczniów, którzy w długiej kolejce ustawili się, żeby w nagrodę za wyniki w nauce dostać darmowy deser.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *