Norwegowie świętowali awans do 1/16 finału mundialu wiosłując jak wikingowie

Martin Ødegaard wybijał rytm na bębnie, a pozostali piłkarze reprezentacji Norwegii siedzieli w rzędach na murawie stadionu w Nowym Jorku i imitowali płynących drakkarem i wiosłujących wikingów – tak Norwegia świętowała wyjście z grupy na mundialu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *