
Choć do rozpoczęcia zmagań Letniego Grand Prix – nie mówiąc już o Pucharze Świata – pozostało jeszcze trochę czasu, to polscy skoczkowie już z zacięciem szlifują formę przed nowymi wyzwaniami. Robią to obecnie w Planicy, gdzie niestety doszło do niezbyt miłego incydentu – jeden z „Biało-Czerwonych” zaliczył, na szczęście w ogólnym rozrachunku niegroźny, upadek.
