Polacy szykują się do sezonu, nagle taki upadek na skoczni. “Ślady walki”

Choć do rozpoczęcia zmagań Letniego Grand Prix – nie mówiąc już o Pucharze Świata – pozostało jeszcze trochę czasu, to polscy skoczkowie już z zacięciem szlifują formę przed nowymi wyzwaniami. Robią to obecnie w Planicy, gdzie niestety doszło do niezbyt miłego incydentu – jeden z „Biało-Czerwonych” zaliczył, na szczęście w ogólnym rozrachunku niegroźny, upadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *