Rewolucja w klubie Ekstraklasy, prezes powiedział „pas”. To już oficjalne

Mimo trwających piłkarskich mistrzostw świata powoli na horyzoncie pojawia się nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Na nieco ponad miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek do rewolucji dojdzie w Piaście Gliwice. Klub w poniedziałek za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że ze stanowiskiem prezesa pożegna się Łukasz Lewiński. Obowiązki przestanie pełnić z dniem 20 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *