Ukraińscy dziennikarze apelują do Zełenskiego. „Zmierzamy w otchłań”

Ukraińscy dziennikarze apelują do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, aby ten wziął udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. W ocenie redaktorów w kontekście kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce jest kluczowa. „Nie chodzi o nagrody. My naprawdę zmierzamy w otchłań” – napisali Ukraińcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *