Trzaskowski ruszył z gratulacjami. I się zaczęło. Burza

Koszykarska sekcja Legii Warszawa oficjalnie stała się mistrzem Polski. Po siedmiomeczowej batalii gracze ze stolicy pokonali w finale Zastal Zieloną Górę. Gratulacje „Wojskowym” niemal natychmiast złożył prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Pod jego postem pojawił się jednak ogrom komentarzy nawiązujących do słynnej afery, mającej miejsce w jednym ze stołecznych szpitali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *