W rok z trzeciej ligi do Ligi Mistrzów. Polski diament zmienił klub

Oskar Kubiak latem 2025 roku zamienił trzecioligową Wdę Świecie na Arkę Gdynia. Wystarczył rok, żeby 19-latek wykonał kolejny krok. Kubiak oficjalnie został ogłoszony piłkarzem czeskiej Slavii Praga, a to sprawia, że możemy zobaczyć go w Lidze Mistrzów 2026/2027.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *